League Officials
  • Winter Fixtures

Team Div   Home Team   Away Team Date Time Result
Ladies 1 Limpsfield A Limpsfield B Sun 15 Oct 10:30am
4-0
  C Reilly
C Millington
P Mcque
C Rogers
D Markiewicz
C Turk
6-1
6-2
6-7
6-2
10-5
M Lenihan
H Jerrard
6-0
6-0
6-2
6-2
Mens 2 Crowborough Horley A Sat 21 Oct 10:00am
2-2
  B Whitcher
C Egbeama
R Wylie
J Mitchell
P Messenger
I Crook
1-6
5-7
7-6
6-1
S Foskett
S Bowles
6-4
5-7
10-12
6-1
6-3
Mens 3 Cowden Haywards Heath A Sat 21 Oct 10:00am
---
 











Ladies 4 Redhill C Matchpoint T.A. Sat 21 Oct 10:00am
1-3
  M Zawada
Unknown
R Webb
M Jukes
A Pinto
A Li
7-5
0-6
7-10
6-4
6-7
10-6
B Poole
P Noon
4-6
0-6
4-6
1-6
Mens 4 Hartfield Horsted Keynes Sat 21 Oct 10:00am
---
 











Mens 5 Hurst Green Matchpoint T.A. Sat 21 Oct 1:30pm
---
 











Mens 1 Redhill A Redhill B Sun 22 Oct 10:00am
3-1
  S Ellis
I Lewtas
B Knights Johnson
N Beston
I Dreseric
D Johoda
6-2
7-6
6-1
6-2
N Moss
D Whitwick
1-6
6-2
6-10
6-4
6-3
Mens 2 Crockham Hill Cuckfield A Sun 22 Oct 10:00am
0-4
  S Brookland
J Batchelor
W Groebel
N Shah
D Clifford
T Ferdinando
1-6
2-6
6-3
1-6
6-10
C Jones
G Markham
1-6
2-6
1-6
0-6
Mens 2 Limpsfield C
Limpsfield B Sun 22 Oct 10:30am
0-4
  S Acutt
A Power
A Leach
G Mullin-Henderson
C Huntley
S Roberts
3-6
2-6
1-6
2-6
S Brooks
P Cook
1-6
1-6
0-6
0-6
Mens 3 Redhill C Godstone A Sun 22 Oct 10:00am
2-2
  T Farmery
S Skipper
S Mclean
J Farmery
L Riera
R Sullivan
3-6
6-4
11-13
6-4
4-6
10-8
M Slater
A Patey
5-7
7-6
10-6
2-6
2-6
Ladies 4 Woldingham Hurst Green Sun 22 Oct 10:00am
0-4
  D Brown
T Stavert
C Sands
C Walker
F Dykes
A Henke
3-6
4-6
6-7
2-6
M Jones
S Schofield
4-6
4-6
3-6
5-7
Mens 4 Cuckfield B Horley B Sun 22 Oct 10:00am
2-2
  N Wensley
B Mitchell
C Ledger
M Orsborn
M Dudney
J Wood
6-2
6-0
6-1
6-1
J Nowinski
N Maruf
6-3
3-6
13-15
1-6
4-6
Ladies 5 Leigh East Grinstead C Sun 22 Oct 10:00am
4-0
  L Fairhall
K Stephens
S Perera
H Munro
D Crook
I Hales
6-1
6-2
6-1
6-1
H Hophouse
J Harris
6-1
6-3
6-1
6-2
Ladies 5 Oxted B Haywards Heath C Sun 22 Oct 10:00am
1-3
  A Baugh
T Bayley
M Duffy
J Butcher
D Curtis
B Sharville
2-6
6-1
7-10
6-1
6-1
Y Mallinson
J Wright
3-6
1-6
4-6
3-6
Mens 5 Lindfield Ifield Sun 22 Oct 10:00am
1-3
  G Padam
K Vivekanandan
B White
O Pastars
D Welham
D Elliot-Rose
6-4
4-6
7-10
1-6
2-6
G Ripley
K Nicholson
6-3
6-3
3-6
7-6
6-10
Mixed 1 Forest Row A Crowborough A Sat 28 Oct 10:30am
---
 











Mixed 2 Dormansland B Forest Row B Sat 28 Oct 10:00am
3-1
  C Hargreaves
M Terkuile
J Read
C Axtel
J Ellis
D Taylor
6-0
6-4
6-2
6-1
A Brady
A Firmin
6-3
6-4
7-5
4-6
5-10
Mixed 3 Haywards Heath A
Oxted Sat 28 Oct 10:00am
2-2
  S Tyson
S Plummer
K York
C Haynes
K Palmer
T Slater
4-6
1-6
7-6
3-6
10-6
P Mohamed
D Bailey
1-6
7-6
10-5
2-6
4-6
Mixed 5 Hurst Green Crockham Hill B Sat 28 Oct 1:30pm
0-4
  G Deans
D Mason
J Koc
N Chute
L Moran
E Preston
3-6
6-3
5-10
3-6
5-7
C Walker
R Pye
0-6
2-6
1-6
0-6
Mixed 3 Redhill East Grinstead B Sun 29 Oct 10:00am
3-1
  M Webb
C Hayes
R Newbatt
J Newbatt
J Reddick
M Green
6-1
6-2
4-6
6-2
10-7
W Schuts
H Allen
6-2
4-6
8-10
2-6
6-3
10-7